#babafest

Zapomniane mechanizmy ludzkiego ciała. Wykład z ćwiczeniami: szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: ... zł

termin: 13.10.2018 godz. 16:00 - 18:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

UWAGA! Warsztat płatny 25 zł - na miejscu w dniu  warsztatów - rezerwacja obowiązkowa

Zapomniane mechanizmy ludzkiego ciała. 
Czyli jak skutecznie usunąć stres, skutki traum i lepiej budować relacje

Nasze ciało ma wszystko co jest potrzebne do tego, żebyśmy mogli pozbyć się napięć, stresu i byli w stanie wziąć głębszy oddech i czuć radość na co dzień. Posiada swoje własne mechanizmy, dzięki którym możesz usunąć skutki stresu i życiowych traum i mieć znacznie więcej energii na co dzień. W efekcie możesz bardziej umocnić się w życiu, lepiej budować relacje i kontrolować swój umysł.

To spotkanie jest po to, żeby przekazać Ci wiedzę i kilka skutecznych ćwiczeń, za pomocą których łatwiej będzie odzyskać energię oraz przygotować umysł do działania w harmonii.

Z wykładu mogą odnieść korzyść osoby, które:
- chciałyby dowiedzieć się, jak z pomocą własnego ciała podejmować lepsze decyzje,
- chciałyby mieć na co dzień więcej energii i mniejsze wahania nastrojów,
- doświadczają cierpienia z powodu chorób autoagresywnych,
- chciałyby zwiększyć swój poziom uważności,
- chciałyby lepiej transformować własne emocje,
poznać niekonwencjonalne techniki medytacyjne,
- chciałyby lepiej spać,
- chciałyby nauczyć się, jak w naturalny sposób regulować gospodarkę hormonalną, organizmu czyli mieć wpływ na poziom adrenaliny, kortyzolu i endorfin w organiźmie,
- chciałyby poznać sposoby wychodzenia z depresji z wykorzystaniem żywiołów przyrody.

W trakcie wykładu zostanie omówiona między innymi metoda TRE oraz inne - takie, dzięki którym jesteśmy w stanie zmienić nastawienie emocjonalne wobec otaczającej nas rzeczywistości i ludzi.

Weźmiesz udział w kilku prostych ćwiczeniach, których podstawą jest wibrowanie i oddech.

To, co kiedyś było elementem stylu życia, lub nawet warunkiem przetrwania, dzisiaj często budzi zdziwienie. Chcę o tym mówić jednak nie dlatego, żeby wywołac zdziwenie, ale zwrócic uwagę na wartość tych kwestii.

Kontakt: e-mail: pawel.walczak@mbcs.com.pl; tel - 784957154

Paweł Walczak

Paweł Walczak - psychoterapeuta, posiada duże doświadczenie biznesowe. Inspirator, trener i konsultant. 
Przekazuje kompetencje dotyczące budowy relacji za pomocą analizy transakcyjnej oraz narzędzia do zarządzania własnym nastawieniem. Twórca MBCS (Mind Body Connection System) – pierwszej metody dla która pokazuje nie tylko jak się komunikować ale także jak pracować z własnymi emocjami.
Pasjonuje się wszelkimi systemami pracy z ciałem, przede wszystkim medytacją tybetańską, metodą TRE i medytacją w lodowatej wodzie. Jego motto to: „szczęścia się nie szuka, szczęście się trenuje”. Więcej: www.jakbudowacrelacje.pl

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.