#babafest

Przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego : szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 00 zł

termin: 12.10.2018 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: KAMIENICA NAUJACKA, ul. Erwina Kruka 3; Olsztyn

Opis:

Zapraszamy na inspirujące, poruszające, pełne praktycznych porad spotkanie z kobietami biznesu, które z powodzeniem prowadzą firmy na Warmii i Mazurach. Opowiedzą o tym jak budowały swoje biznesy, jakie przeciwności pokonały po drodze, bez czego i bez kogo nie byłyby w miejscu, w którym są dziś. Zdradzą też, jakie mają marzenia i dokąd zmierzają. Tym, co je łączy jest odwaga, profesjonalizm, perfekcjonizm i nieustanna chęć rozwoju. O dziwo temat spotkania zainicjowali mężczyźni, twórcy magazynu lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury: Rafał Radzymiński i Michał Bartoszewicz. Jak mówią: Naszymi rozmówczyniami będą kobiety, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego. Każda z Pań jest dla nas inspiracją, bo każda ma swoją własną receptę na sukces. Mamy nadzieję, że podczas spotkania, poznamy jej składniki. 

W spotkaniu wezmą udział:

Elżbieta Lendo, prezes Willa Port Art & Business w Ostródzie

Regina Wesołowska, członek zarządu firmy meblarskiej Nord Mebel w Nidzicy

Anna Góralska-Bielska, twórczyni międzynarodowej sieci butików z odzieżą ciążową Happy Mum (Olsztyn)

Dagmara Dowgiałło, współwłaścicielka parków rozrywki Warmiolandia i Mądre Klocki w Olsztynie

Joanna Keszka, właścicielka sklepu z ekskluzywnymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi stworzonymi specjalnie dla pań LoveStore.Barbarella.pl oraz portalu Barbarella.pl

Prowadzenie:

Rafał Radzymiński i Michał Bartoszewicz - Made In Warmia&Mazury

 

Spotkanie jest bezpłatne. Konieczna rezerwacja.

 

kobiety biznesu Warmii i Mazur

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.