#babafest

Joga dynamiczna - Kinetic: szczegóły

liczba miejsc: 18

cena: 10,00 zł

termin: 20.10.2018 godz. 15:00 - 16:00

lokalizacja: KINETIC W GALERII WARMIŃSKIEJ, 3 PIĘTRO NAD MULTIKINEM, ul. Tuwima 26, Olsztyn

prowadzący: Iwona Krischanitz

Opis:

JOGA DYNAMICZNA - najbardziej dynamiczna i wszechstronna forma Hatha Jogi. Charakteryzuje się stałymi, 
dynamicznymi sekwencjami asan (pozycji) pogrupowanych w ściśle określoną kolejność. Ma działanie dobroczynne na umysł i ciało. 
Pozwala nie tylko zrelaksować się ale także w przyjemny sposób spalić kalorie. Ponadto wysmukla sylwetkę, wzmacnia i uelastycznia ciało. 
Jak każda odmiana jogi, joga dynamiczna także odpręża i dodaje energii, tzw. zastrzyk endorfin, korzystnie wpływa na psychikę- rozluźnia, 
odstresowuje, przynosi spokój i daje wewnętrzną siłę. 

Informacje o prowadzącym:

IWONA KRISCHANITZ - Swoje doświadczenie zdobywała w Niemczech, gdzie studiowała sport, koordynowała pracę trenerów w sieci klubów fitness first i prowadziła niezliczone kursy.

W Kinetic prowadzi zajęcia, które oblegają rzesze klientów. Potrafi obudzić, rozbudzić i zmotywować każdego! Jeśłi myślisz, że nie dasz rady to jesteś w błędzie. Zapraszam!

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.