#babafest

Beauty Body - Kinetic: szczegóły

liczba miejsc: 16

cena: 10,00 zł

termin: 20.10.2018 godz. 11:00 - 12:00

lokalizacja: KINETIC W GALERII WARMIŃSKIEJ, 3 PIĘTRO NAD MULTIKINEM, ul. Tuwima 26, Olsztyn

prowadzący: Anita Paliszewska

Opis:

BEAUTY BODY - BB to zajęcia dla każdej z Nas. Dzięki połączeniu najlepiej dobranych ćwiczeń, mających na celu zarówno pozbycie się „opornej” tkanki tłuszczowej, jak i wzmocnienie i rzeźbienie określonych grup mięśniowych zadziałamy na Nasze ciała kompleksowo. 
BB -to nic innego jak super zabawa, w trakcie której wspólnie sprawdzimy, jak wiele możemy osiągnąć.

Informacje o prowadzącym:


ANITA PALISZEWSKA - Jestem instruktorem fitness i zdecydowanie mogę powiedzieć, że KOCHAM
to, co robię.

Uważam, że Fitness to nie tylko sposób na poprawę ciała, ale także sposób na lepsze samopoczucie i wzmocnienie charakteru.

Na codzień spokojna i opanowana, pełna optymizmu i zarażającego uśmiechu. Na sali treningowej prawdziwy wulkan energii i motywacji.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.