#babafest

Profilaktyka, leczenie i zwalczanie bólu bez skalpela: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 13:30 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Robert Szuksztul

Opis:

Czy wiesz, jak prawidłowo wykonywać czynności dnia codziennego, takie jak - wstawanie z łóżka, siadanie, odpowiednie dźwiganie czegoś ciężkiego?

Zapraszamy na spotkanie z doświadczonym fizjoterapeutą, który opowie o zapobieganiu urazom, odpowiednim przygotowaniu naszego ciała do małego lub większego treningu czy wysiłku oraz o tym, co zrobić, gdy pewne urazy się zdarzą, czyli jak wygląda postępowanie po złamaniu/skręceniu np. kostki itp. Poznasz także 20 minutowe ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, które każdy bez względu na wiek może zapamiętać i robić codziennie w swoim domu.

"Na koniec warsztatu zapraszam chętne osoby na indywidualną konsultację: przeprowadzę wywiad, badanie palpacyjne, postaram się zdiagnozować przyczynę, o ile nie będę potrzebował badań dodatkowych w postaci USG czy MRI i zaproponuję odpowiednio dobraną terapię i kilka ćwiczeń, którą będzie można kontynuować w moim, czy też innym gabinecie fizjoterapii. W miarę możliwości proszę o luźne ubranie,  sportową bieliznę oraz zabranie ręcznika."

 

Informacje o prowadzącym:

Robert Szuksztul - mgr fizjoterapii, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z różnymi pacjentami - głównie ortopedycznymi i neurologicznymi. Praktykę zdobywał w rozmaitych ośrodkach rehabilitacyjnych: przychodniach, szpitalach, sanatoriach - głównie w województwie pomorskim, ostatnio także w Olsztynie, jak również na stażu w Belgii czy Ameryce. Obecnie prowadzi prywatny gabinet fizjoterapii w Olsztynie. Dyplomowany terapeuta koncepcji PNF, NDT-Bobath, diagnozowania i leczenia tkanek miękkich, terapii manualnej. Uczestnik wielu szkoleń i seminariów. Prywatnie uwielbia biegać, jeździć na rowerze, dawniej trenował Krav Magę i MMA w Rumi, amatorsko grał w siatkówkę. Interesuje się filmem, medycyną, numizmatyką, ekonomią, nieruchomościami, inwestowaniem.

 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.