#babafest

Zdrowy kręgosłup - szkoła pleców: szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 15,00 zł

termin: 14.10.2018 godz. 10:00 - 11:00

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: Joanna Zadroga

Opis:

Zapraszamy na zajęcia, które mające na celu profilaktykę chorób kręgosłupa, wpływają korzystnie na jego elastyczność, a także zmniejszają dolegliwości bólowe. Zajęcia polegają na wzmacnianiu mięśni pleców, obręczy barkowej, rąk a także mięśni brzucha za pomocą prostych ćwiczeń, z zastosowaniem piłek i ciężarków przy spokojnej muzyce. Po części wzmacniającej następuje stretching - rozciąganie, głównie mięśni nóg oraz bioder. W zajęcia wplatane są elementy pilatesu oraz jogi, a uczestnicy uczeni są jak zachować prawidłową postawę ciała poprzez ustawienie bioder oraz napięcie mięśni głębokich tułowia (core muscle). 

Informacje o prowadzącym:

Wieloletnia instruktorka i trenerka licznych technik Fitness: Crosspower, Pilates, Step, BUP, TBC,  Szkoła pleców, Tabata, HIIT, Piloxing, Senior Fit. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Jedna z najbardziej lubianych olsztyńskich trenerek. Ceniona za uśmiech, wyśmienity humor i świetną atmosferę na treningach. Żywiołowa, energiczna, uwielbia taniec i ruch. Praca to jej pasja.
Wyznaje zasadę:
"RÓB TO CO KOCHASZ , A BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY"

http://www.fitstars.pl

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.