#babafest

On silny, ja silniejsza... Joanna Górska o swojej walce z rakiem : szczegóły

liczba miejsc: 20

cena: 00 zł

termin: 13.10.2018 godz. 13:00 - 14:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

O tym, że ma raka dowiedziała się latem 2017 roku. Lekarze zdiagnozowali u niej bardzo złośliwy nowotwór piersi o rzadkich parametrach, lekarze mówili o wyjątkowo "złej biologii guza".  Po diagnozie nie poddała się, powiedziała "On silny, ja silniejsza" i podjęła walkę o życie.  
Jesienią ujawniła się i otwarcie powiedziała o swojej chorobie. Jej walkę śledziła cała Polska. Historia dziennikarki Joanny Górskiej poruszyła wszystkich. Mimo problemów zdrowotnych nie bała się wprost mówić o swoich słabościach, pisać o swoim strachu i bólu. Przez cały okres leczenia onkologicznego pracowała na antenie Telewizji Polsat, prowadziła poranny program, w środy prosto ze stacji jeździła na chemię. Nie bała się pokazywać w mediach społecznościowych zdjęć bez peruki, z łysą głową, podpuchniętymi oczami i cierpieniem wyrysowanym na twarzy. Dla wielu Joanna Górska jest symbolem walki z rakiem, ogromną inspiracją i motywacją. Dziś jest w remisji, regularnie się bada, pracuje, pisze książkę oraz skupia się na pomocy i wsparciu kobiet zmagających się z chorobami nowotworowymi. 
Na spotkaniu opowie nam o najtrudniejszym etapie swojego życia i o tym, jak ważne jest, aby nie zatracać się w beznadziejnych nastrojach, bo jak mówi "słaba głowa to słabe wyniki leczenia", a stres to nawóz dla raka. 

Spotkanie jest bezpłatne. Konieczna rezerwacja.

 

Joanna Górska

Joanna Górska - Dziennikarka pracująca w Polsat News od 9 lat. Na początku była reporterką, później prowadziła programy informacyjne, teraz jest gospodynią porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News". Pochodzi z Mrągowa, jest mamą 13-letniego Kacpra. Kocha i jest kochana. Partner zaraził ją miłością do podróżowania... nawet w czasie chemii zrealizowała marzenie o Seszelach. Silna kobieta, bo dużo przeszła i ... jest z Mazur. 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.