#babafest

Alchemia Życia - interaktywny wykład w ujęciu coachingowym: szczegóły

liczba miejsc: 4

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 16:00 - 18:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Dominika Świątecka - Majewska

Opis:

Być może masz poczucie, że los rozdał Ci niewłaściwe karty, że czegoś Ci brak i że to Cię blokuje. Być może uważasz, że miałaś trudno i okoliczności Twojego życia nie pozwalają Ci na życie tak, jak chcesz. Być może obserwujesz innych i myślisz, że mają łatwiej, lepiej, że los im sprzyja. Być może masz poczucie, że jesteś niewystarczająca i nie dla Ciebie niektóre tematy. Być może próbujesz, starasz się i wciąż masz poczucie szklanego sufitu nad sobą. Być może miotasz się i błądzisz, mając poczucie, że czas ucieka Ci przez palce, a Twoje życie ma niewiele sensu. Być może masz poczucie, że niektórzy dostali los na loterii, ale nie Ty. Być może czytasz mądre podręczniki, jednak nadal jednak zamiast być panią swojego życia,  to jakby coś steruje Tobą. A być może niby wszystko jest okej, a Ty mimo to czujesz głód w sercu.
Być może mimo wszystko chcesz więcej, radośniej, szczęśliwiej, odważniej i spójnie ze sobą. Być może pragniesz poczucia sensu, przepływu i frajdy z życia. Być może pragniesz poczuć, że wszystko jest dokładnie tak, jak ma być i że jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Być może pragniesz mieć spokój i odwagę w sercu oraz bardzo lubić siebie.

Jeśli tak – serdecznie zapraszam Cię na interaktywny wykład w ujęciu coachingowym. Poznasz „prawdy”, procesy i mechanizmy pomagające zbudować własny dobrostan i wewnętrzny spokój. Poznasz magiczną prostotę życia. Przymierzysz inne spojrzenie na siebie i życie, niż Twoje dotychczasowe. A to, co poznasz – będziesz mogła potem sprawdzić w swoim życiu. Teoria poszerza myśli, jednak to praktyka robi efekt. Jeśli uznasz, że pasuje Ci to, co zapoznasz – zacznij wdrażać to w życie. Jak nie teraz, to kiedy? Nie ma przecież żadnego później. 

Informacje o prowadzącym:

Dominika Świątecka - Majewska

* coach rozwoju osobistego i kariery (kompetencje: coaching co-aktywny, art.-coaching, ustawienia systemowe, racjonalna terapia zachowań, hipnoza. Obecnie w trakcie nauki: psychobiologii i szerokich zagadnień związanych z duszą); autorka autorskiego programu rozwoju osobistego W RYTM SERCA, którego 5 edycja rusza w październiku 2018

* instruktorka tańca (Burleski) i pasjonatka rozwoju przez taniec – autorka programu rozwojowego Tańcem Stworzona

* naukowiec, dr nauk biologicznych, wieloletni pracownik PAN w Olsztynie,

* autorka książki „Alchemia życia”,

* malarka intuicyjna,

* właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA przy ul.   Staromiejskiej 13/4 w Olsztynie

 

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.