#babafest

Dostrój swoje wnętrze - warsztat z koncertem kamertonowym w tle: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 20 zł

termin: 23.10.2018 godz. 18:30 - 20:00

lokalizacja: Galeria Spichlerz, sala nr 14, ul. Piastowska 13, 11-041 Olsztyn

prowadzący: dr Sylwia Nadgrodkiewicz

Opis:

UWAGA!!!
Nastąpiła zmiana daty i miejsca warsztatu na: 23.10.2018 g.18.30-20.00 w Galeria Spichlerz, ul. Piastowska 13, 11-041 Olsztyn

Zapraszamy na warsztat dotyczący relaksacji i harmonii z koncertem kamertonowym w tle. Kamertony dostrajają przestrzeń wewnątrz i dookoła nas do zdrowych częstotliwości, powodują głębokie odprężenie ciała i umysłu, pozytywnie nastrajają nas od wewnątrz. Żyjemy w smogu elektromagnetycznym, który zaburza wszelkie procesy życiowe. Tym bardziej, że urządzenia wokół nas zostały przestrojone w połowie ubiegłego wieku z naturalnej częstotliwości 432 Hz na niekorzystną dla człowieka 440 Hz. Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia. W tym wypadku częstotliwość nie działa tylko „przez ucho“. Fizyczna fala wchodzi bezpośrednio w ciało. Dociera do samych komórek ciała bardzo szybko i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, którymi są m.in. powięzi, mięśnie czy sam łańcuch DNA.

UWAGA: proszę ze sobą zabrać matę i kocyk gdyż podczas koncertu będziemy leżec.

Informacje o prowadzącym:

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz - W „poprzednim życiu” była naukowcem. Pracowała na Wydziale Politologii UMCS (Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej) w Lublinie. Po kamertony chwyciła, by udowodnić, że to nie działa. Dowiodła, że... nie miała racji i poświęciła im swoje życie. Teraz odblokowuje głos i ciało za pomocą dźwięków. Zajmuje się tym zawodowo, prowadząc sesje indywidualne i grupowe koncerty. Obecnie jest w trakcie badań, które potwierdzą jej teorię, że autyzm to silne zanieczyszczenie elektromagnetyczne ciała. A kamertony to sposób na wspomaganie leczenia z autyzmu.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.