#babafest

GALA INAUGURACYJNA BabaFest oraz RECITAL ALICJI MAJEWSKIEJ I WŁODZIMIERZA KORCZA: szczegóły

cena: 49 zł

termin: 09.10.2018 godz. 18:30 - 21:00

lokalizacja: Filharmonia Warmińsko-Mazurskiea im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

Opis:

„Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie...  Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie” – śpiewała Alicja Majewska i to właśnie ona w towarzystwie Włodzimierza Korcza była gościem ósmej edycji najbardziej kobiecego festiwalu w Olsztynie. Był to wieczór pełen pasji, emocji, wzruszeń i dobrej zabawy. Jak co roku podczas Gali poznaliśmy laureatkę konkursu o tytuł BabaFest 2018.


Wydarzenie miało charakter charytatywny - dochód, podobnie jak w poprzednich edycjach, został przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

 

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Alicja Majewska - wokalistka o jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Wielokrotnie nagradzana na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Znalazła także uznanie w oczach zagranicznych jurorów zdobywając Grand Prix na festiwalach: w Rostock'u i w Hawanie na Kubie. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, "Być kobietą" - to nieśmiertelne przeboje, które wciąż fasynują lekkością i głębią wykonania.

Włodzimierz Korcz - autor wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów oraz muzyki teatralnej. Znakomity pianista, aranżer i kompozytor. Stworzył utwory m.in. dla Michała Bajora, Danuty Błażejczyk, Edyty Geppert, Ireny Jarockiej, Zofii Kamińskiej, Haliny Kunickiej, Alicji Majewskiej, Sławy Przybylskiej, Danuty Rinn, Ireny Santor, Katarzyny Skrzyneckiej, Jadwigi Strzeleckiej oraz Doroty Osińskiej. 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.