#babafest

Grzeczna to już byłam - spotkanie z Joanną Keszką: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 35 zł

termin: 12.10.2018 godz. 19:00 - 21:00

lokalizacja: KAMIENICA NAUJACKA, ul. Erwina Kruka 3; Olsztyn

Opis:

Podczas spotkania dla kobiet będę gorąco namawiała do odkrywania radości z seksu. Kiedy kobieta zaczyna dostrzegać swoje potrzeby seksualne, gdy nabiera odwagi, żeby wyjść im naprzeciw i zaopiekować się nimi, to tak naprawdę uczy się dbać o siebie.
Seks to fantastyczna przestrzeń dla kobiet, które mają już serdecznie dosyć poddawania się, rezygnowania z siebie, poświęcania się dla innych i chcą wreszcie dojrzale i świadomie pójść przed siebie własną drogą, w zgodzie ze swoimi potrzebami i pragnieniami. Dążenie do orgazmów uczy stać po swojej własnej stronie. Jest jak pisanie listu miłosnego do siebie: ja się liczę, moje potrzeby są ważne, zasługuję na rzeczy dobre i na dobre traktowanie. 
Ta cudowna umiejętność wnosi w życie ogromną radość i stanowi źródło pewności siebie, której tak bardzo brakuje w życiu wielu kobiet. Na dodatek okazuje się, że można troszczyć się o swoją przyjemność, mieć z tego cholerną frajdę i nie tylko nikt (czytaj: partner ani partnerka) na tym nie traci, ale wszyscy zyskują. Bo dobry seks łączy ludzi i wzmacnia związki. Opowiem jak dbać o siebie, swoje ciało, związki i seks.

 

Joanna Keszka

Joanna Keszka - Jestem autorką najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie” wydawnictwo Pascal. Prowadziłam program „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+ oraz program Kamasutra na kanale Polsat Play. Jestem ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów.
Uruchomiłam i prowadzę od 2010 roku portal www.Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i par” oraz pierwszy w Polsce butik on-line ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par www.LoveStore.Barbarella.pl. Jestem autorką i prowadzącą ogólnopolskiej akcji Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla. Regularnie pojawiam się w telewizji i innych mediach. 

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.