#babafest

FLEXI Kuchnia: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 15:30 - 17:00

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: Maja Zakrzewska

Opis:

Z czym  jeść spaghetti, gdy jeść nie można sera? Czym zastąpić jajko w cieście? Czy wegetarianizm i weganizm to, to samo? Ideologiczne podejście do życia, czy chwilowy trend w jedzeniu? Z lekkim dystansem i żartem do wszelkich trendów kulinarnych, porozmawiamy, przy ciastku gluten bądź gluten free, o tym, co możemy znaleźć w sklepach, restauracjach i naszych stołach. O tym, czy warto ślepo podążać za tym, co modne (czy lepiej słuchać pań z gazet/tv czy własnego organizmu?) a co przede wszystkim powinno być smaczne i zdrowe.

    

Informacje o prowadzącym:

Maja Zakrzewska - Amatorka kuchni, fanka dobrego jedzenia. Z zainteresowaniem śledzi kulinarne nowinki oraz trendy. Od ponad roku prowadzi konto na Instagramie oraz Facebook- Kuchnia Psychola, gdzie z humorem dzieli się pomysłami na szybkie i łatwe potrawy. 

https://www.facebook.com/Kuchnia-psychola-408750019580506

https://www.instagram.com/kuchnia_psychola/

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.