#babafest

Bajka czy więzienie? Jak widzisz swój związek?: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Monika Grochalska

Opis:

Są to warsztaty dla kobiet żyjących w stałych związkach, na których będzie można dowiedzieć się, jak sposób postrzegania własnych związków i mówienia o nich determinuje także zachowania partnerów. Podczas spotkania podejmiemy refleksję nad pożądanymi i niepożądanymi sposobami patrzenia na związek i partnera lub partnerkę oraz nad źródłami i skutkami tych nastawień w życiu codziennym. Zastanowimy się także, w jaki sposób można je zmieniać.  Warsztaty mają charakter autorefleksyjny. Przeżywasz trudności w swoim obecnym związku? Nie czujesz już satysfakcji w relacji? Twój związek nie daje Ci oparcia i poczucia bezpieczeństwa? Chcesz naprawić relacje z partnerem/partnerką, a może po prostu dowiedzieć się więcej, aby Twój związek był jeszcze doskonalszy? Przyjdź. Zyskasz przestrzeń do przyjrzenia się swoim sposobom doświadczania bliskości, będziesz miała okazję popracować wraz z grupą kobiet w podobnej sytuacji nad zmianą niekorzystnych nastawień, weźmiesz dla siebie tyle, ile potrzebujesz.

Informacje o prowadzącym:

dr Monika Grochalska – nauczycielka akademicka, trenerka i coach. Pracuje na Wydziale Nauk Społecznych UWM w Olsztynie. Zajmuje się problematyką nierówności społecznych, przede wszystkim ze względu na płeć. Jest autorką publikacji z pogranicza pedagogiki, socjologii i studiów genderowych, w tym książki „Kobiety w związkach intymnych. Studium empiryczno-krytyczne” (2017). Przez kilka lat pełniła funkcję prezeski Stowarzyszenia Kofe(m)ina. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów kompetencji interpersonalnych, a także w zakresie działań projektowych organizacji non-profit.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.