#babafest

Samoobrona z klasą - trening i prelekcja autorsko - motywacyjna: szczegóły

liczba miejsc: 16

cena: 20 zł

termin: 14.10.2018 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Krzysztof Lewicki

Opis:

Zadbaj o własne bezpieczeństwo! 

Zapraszamy na trening podstaw samoobrony, na którym nauczysz się najskuteczniejszych technik walki/obrony. W programie także prelekcja autorsko-motywacyjna w formie wykładu.

 

Informacje o prowadzącym:

 

Krzysztof Lewicki - Instruktor Krav Maga – 15 lat doświadczenia praktycznego i teoretycznego, instruktor boksu, instruktor samoobrony, instruktor defendo. Pasjonat systemów samoobrony, sztuk walk i zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Człowiek nauki i rozwoju osobistego. W roku 2018 napisał i wydał własną książkę „KRAV MAGA klasy business”. Właściciel firmy „REBEL” Centrum Szkolenia KRAV-MAGA oraz klubu samoobrony Rebel Team Olsztyn.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.