#babafest

Slavica Dance: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 20 zł

termin: 13.10.2018 godz. 13:00 - 14:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Małgorzata Kwacz

Opis:

Slavica dance to nietypowe połączenie zajęć fitness z elementami kroków tańca ludowego. Jest to nowa forma aktywności fizycznej skierowana do wszystkich niezależnie do wieku. Szalenie przyjemna forma spędzenia czasu, która uzależnia! 

Informacje o prowadzącym:

Małgorzta Kwacz - jestem nauczycielką wychowania fizycznego. Prowadzę także własną działalność - zajęcia  sportowo-rekreacyjne dla kobiet. Są to: step-aerobik, zajęcia wzmacniające nogi, ramiona, brzuch i pośladki. Uwielbiam tańczyć, gram na gitarze, lubię pływać, zimą morsuję, biegam  i próbuję wszystkiego co może sprawić mi przyjemność. Staram się przebywać z ludźmi, którzy wnoszą pozytywną enegię w życie.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.