#babafest

Pole dance - Fitnesska: szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: 15 zł

termin: 19.10.2018 godz. 20:40 - 21:25

lokalizacja: FITNESSKA Studio Tańca i Formy Izabela Łagun, ul. Burskiego 1

prowadzący: Iza Łagun

Opis:

Pole Dance to dyscyplina określana również mianem pole fitness, pole fit, pole acrobatics czy aerial pole. Zawiera w sobie wiele elementów z baletu, akrobatyki, gimnastyki i fitnessu. To unikalne połączenie wielu dyscyplin sprawia, że regularne ćwiczenia pozwalają stopniowo zwiększyć siłę i elastyczność ciała, kształtować prawidłową postawę i poprawić koordynację ruchową. Nie bez znaczenia jest też fakt, że każde zajęcia to kolejne wyzwanie, ale też radość i satysfakcja, że coś, co wydawało 
się kompletnie nie do zrobienia z upływem czasu staje się dziecinnie proste!

Rady przed pierwszymi zajęciami: weź ze sobą szorty i wygodny T-shirt, za to zostaw w domu biżuterię i zegarek.

Informacje o prowadzącym:

Iza Łagun - instruktor pole dance, aerial yogi oraz MDM. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Dbając o rozwój własny i swoich kursantek, organizuje różnorakie warsztaty i stale się szkoli podnosząc swoje kwalifikacje.  

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

 
Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.