#babafest

QIGONG dla kobiet : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 14:30 - 16:00

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: Anna Hajduczenia

Opis:

Qigong (czyt. „czi kung”) Promienny Lotos to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych dla kobiet w każdym wieku. Został stworzony  specjalnie dla pań przez Chinkę - mistrzynię qigong Daisy Lee. Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.

Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!

Informacje o prowadzącym:

Ania Hajduczenia - jest instruktorem qigong (czyt. "czi kung") czyli starochińskich ćwiczeń zdrowotnych z energią życiową Qi. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce jak i bezpośrednio w Shaolin w Chinach. Jest dyplomowanym bioenergoterapeutą. Od kilku lat prowadzi sesje Kronik Akaszy oparte na indywidualnych przekazach duchowych i energii pola serca, które pomagają w uzdrawianiu duszy i ciała, zmieniają człowieka, podnoszą jego wibracje, pomagają być szczęśliwym. Pracuje zarówno w kontakcie bezpośrednim  jak i na odległość.  Mieszka w Olsztynie.  

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.