#babafest

Trening mięśni dna miednicy - Fitnesska: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 15 zł

termin: 19.10.2018 godz. 19:00 - 19:45

lokalizacja: FITNESSKA Studio Tańca i Formy Izabela Łagun, ul. Burskiego 1

prowadzący: Iza Łagun

Opis:

Trening Dna Miednicy jest dla każdego! Dla kobiet i mężczyzn. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest absolutnie bezpieczny, bo wykorzystuje subtelny i terapeutyczny ruch, który nie przeciąża stawów i układu krążenia. Wytrenowane dno miednicy to: lepsza sprawność ruchowa, prosta i wyglądająca młodziej sylwetka, mniej napięć i bólu a w zamian więcej swobody w ciele, udany seks i pełny komfort podczas kaszlu, kichania, śmiechu i uprawiania sportu.

 

Informacje o prowadzącym:

Iza Łagun - instruktor pole dance, aerial yogi oraz MDM. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Dbając o rozwój własny i swoich kursantek, organizuje różnorakie warsztaty i stale się szkoli podnosząc swoje kwalifikacje.  

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.