#babafest

Warsztaty krawieckie - EKO TORBA - szybki kurs szycia na maszynie: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 14.10.2018 godz. 13:00 - 15:30

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: Irena Gadomska

Opis:

Moja własna EKO TORBA - to warsztaty krawieckie dla każdego!

Jeżeli chociaż raz pomyślałaś, aby spróbować usiąść za maszyną do szycia, to warsztat w sam raz dla Ciebie. W krótkim czasie, samodzielnie uszyjesz swoją własną Eko Torbę. Prowadząca przybliży tajniki szycia i pomoże w stworzeniu świetnej BabaFest'owej pamiątki czy też upominku dla bliskiej osoby (mamy, babci, przyjaciółki) z którą opuścisz ten warsztat.

Zapraszamy serdecznie!
Może szycie stanie się i Twoją pasją.

Informacje o prowadzącym:

Irena Gadomska – szycie to jej pasja i sposób na życie, od dawna. Zajmuje się realizacją zamówień i drobnych zleceń. Organizuje indywidualne kursy szycia: Dla zielonych, Długa, Krótka, Za kolano, Mała czarna, Francja elegancja i wiele innych. Uwielbia pomagać drugiemu człowiekowi. Ostatnia głośna inicjatywa Pani Ireny to akcja charytatywna pt. „Poduszka dla seniora i maluszka” w Olsztynie i Barczewie, gdzie wspólnie uszyte „jaśki” przekazane były m.in. dla podopiecznych olsztyńskiego i barczewskiego domowego hospicjum dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszam do siebie: krawcowa-olsztyn.pl

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.