#babafest

Żywienie ma znaczenie - odżywianie a nowotwory: szczegóły

liczba miejsc: 28

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 12:30 - 14:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Natalia Ulewicz

Opis:

"Rolą dietetyka w chorobie nowotworowej jest nie leczenie, a wsparcie kuracji, i pomoc w zwalczaniu choroby na każdym jej etapie. Odpowiednie odżywienie organizmu zwiększa szanse na walkę z chorobą. W żywności jesteśmy w stanie znaleźć wiele składników o działaniu przeciwzapalnym, antykancerogennym czy immunostymulującym. Wsparcie układu immunologicznego pomaga w walce z chorobą i innymi infekcjami, które mogą pojawić się w czasie jej trwania.Możemy żywnością modulować hormony, wspierać procesy detoksyfikacji, a także powstrzymywać procesy angiogenezy.

Zapraszamy na wykład dotyczący wpływu żywienia na profilaktykę i wsparcie w chorobie nowotworowej. Będzie mowa o zdrowym odżywianiu się i stylu życia. Porozmawiamy także o kwestii wpływu diety na geny. Spotkanie kierowane jest dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

 

Informacje o prowadzącym:

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Ulewicz - doktorantka i asystent naukowy w Katedrze Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Pracuję naukowo, poszukując informacji na temat wpływu żywienie na choroby. Od 2012 roku pracuję, jako dietetyk kliniczny m.in. w szpitalach, przychodniach a także w domu pomocy społecznej. Aktualnie prowadzę poradnię dietetyczną, w której specjalizuje się w tzw. „trudnych przypadkach”. Wspieram pacjentów na dietach bez mięsa, kobiety w ciąży czy pacjentów z chorobami autoimmunizacyjnymi. Moją rolą jest profilaktyka i holistyczne podejście do zdrowia. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę: http://nataliaulewicz.pl/o-mnie/

 

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.