#babafest

Woskowe wariacje - świece i pachnidełka: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 14.10.2018 godz. 10:30 - 12:30

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: KluArt Anna Wałukanis

Opis:

Wariacje Woskowe to warsztaty tworzenia wyjątkowych ozdób, których podstawą jest naturalny, 100% ekologiczny wosk sojowy. Podczas spotkania uczestnicy stworzą świecę i ozdobne pachnidełko. Do ich produkcji użyjemy olejków eterycznych, esencji zapachowych lub gotowych kompozycji. Warsztaty są przygotowane z myślą o tym, aby po ich zakończeniu każdy mógł przygotować woskowe produkty w domowym zaciszu.

Informacje o prowadzącym:

 

Anna Wałukanis - Mam na imię Ania. Jestem mamą i żoną. Kobietą pracującą na etacie i tworzącą bardzo wiele poza nim. Kocham poznawać nowe rzeczy i trudno mi stać dłużej w jednym miejscu. Oznacza to jedno: milion pomysłów na minutę i tysiąc w realizacji. Byłam reporterką, pracowałam w telewizji, tworzyłam własne programy, kreowałam eventy, działałam w marketingu. Aktualnie prowadzę lokalny park rozrywki. Czerpię siłę od ludzi, którzy mnie otaczają, z miejsc, w których bywam, od męża, który wspiera mnie w każdym moim działaniu i synka, który jest moją najpiękniejszą niewyczerpaną energią. Jedno jest stałe w moim życiu - miłość do rodziny i...rękodzieło, które się od niej wywodzi. Tworzyłam różności: tradycyjne pisanki malowane przepalonym woskiem pszczelim, malowałam na szkle, tworzyłam drewnianą biżuterię, magnesy, pamiątki, zawieszki, wypalałam, rysowałam, a od ponad dwóch lat tworzę świece pod marką KluArt. 

KluArt jest artystyczną częścią firmy KLU, która tworzy rozrywkę w postaci eventów. Warsztaty artystyczne z tworzenia produktów woskowych, świec i innych spotkań ze sztuką to nasza specjalność, tak jak mocniejsza rozrywka w postaci jazdy terenowej. Klu to inny wymiar rozrywki - niezapomniany, tworzący wspomnienia, prowokujący do próbowania w życiu czegoś nowego.

 
 
 
 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.