#babafest

FENG SHUI Energia Sukcesu: szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 16:00 - 17:30

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

prowadzący: Anna Kulbaka

Opis:

JP Morgan powiedział, że „Astrologia nie jest używana przez milionerów, jest wykorzystywana przez miliarderów”
Czy Twoim marzeniem jest posiadanie świetnie prosperującej firmy, idealnego małżeństwa, doskonałego zdrowia? A może zależy Ci na sławie, wspaniałej karierze lub też pragniesz wnieść swój wkład w rozwój ludzkości?
Feng Shui jest nauką o wpływie środowiska naturalnego na życie człowieka. Według Metafizyki Chińskiej szczęście, bogactwo, zdrowie, relacje są formą energii. Najczęściej nie jesteśmy świadomi tego, że nasze problemy mogą być spowodowane złym Feng Shui. Dobra wiadomość jest taka, że możemy coś z tym zrobić. Odblokowanie lub aktywacja właściwych energii może zmienić nasze życie. Jeżeli żyjemy i pracujemy zgodnie z właściwymi siłami energii, mamy dobre pomysły , jesteśmy kreatywni, produktywni, skuteczni, wydajni, jesteśmy szczęśliwi i optymistycznie patrzymy w przyszłość.
Feng Shui to system, który pozwoli zrozumieć Twoją przyszłość oraz zrozumieć, że życie jest dla Ciebie, nie mimo Ciebie. Feng Shui to doskonałe narzędzie które pomoże Ci uzyskać to, czego pragniesz, osiągnąć Twoje cele oraz odnaleźć spełnienie we wszystkim co robisz.

Informacje o prowadzącym:

Anna Kulbaka - z wykształcenia ekonomista. Z pasji konsultant Feng Shui. Z zamiłowania joginka.
Jako pierwsza w Polsce ukończyła renomowaną szkołę Wielkiego Mistrza Raymonda Lo. Swoją wiedzę pogłębiała również u innych światowej klasy Mistrzów zanim zdecydowała się na profesjonalną drogę w realizacji swojej pasji.
Prowadzi konsultacje w Polsce i za granicą dla klientów indywidualnych oraz dla firm, wspierając tym samym podejmowanie ważnych i kluczowych decyzji zarówno osobistych jak i biznesowych.
Zafascynowana rezultatami Feng Shui z przyjemnością dzieli się wiedzą o Feng Shui z szerokim gronem słuchaczy, którzy poszukują nowych, niekonwencjonalych pomysłów i rozwiązań.
Jest członkiem International Feng Shui Association w Singapurze.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.