#babafest

W oczekiwaniu na cud (dobry czas ciąży): szczegóły

liczba miejsc: 14

cena: 25 zł

termin: 14.10.2018 godz. 12:00 - 14:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Gwis

Opis:

W oczekiwaniu na cud, czyli jak przygotować się do najpiękniejszego wydarzenia w życiu, jakim jest przyjście na świat dziecka. Jest to wykład skierowany do kobiet planujących ciążę i tych, które są już w stanie błogosławionym. Podczas spotkania zostanie poruszony temat diety. Będzie o tym, co jeść aby zanadto nie przytyć, czuć się dobrze w czasie ciąży i mieć wpływ na właściwy rozwój płodu. Zostaną również omówione: zakres opieki zdrowotnej, którym otoczona jest przyszła mama, badania refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a także te, które warto zrobić jeszcze na etapie planowania potomstwa. Do ważnych tematów należy zaliczyć też aktywność fizyczną, czyli kilka słów o tym, jak zachować zgrabną sylwetkę po urodzeniu dziecka. Zostaną również omówione prawa kobiety w ciąży, jako pracownika zatrudnionego na umowę o pracę oraz na umowę zlecenie. Powiemy też, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o wyprawkę dla niemowlaka i co powinno się znaleźć w torbie, którą przyszła mama zabiera do szpitala. Uczestnictwo w wykładzie pozwoli na lepsze przygotowanie się do macierzyństwa, a zarazem wymianę informacji między uczestniczkami.

Informacje o prowadzącym:

Katarzyna Gwis - przede wszystkim mama, a zarazem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat poszerza wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Jest instruktorką rekreacji ruchowej, w tym relaksacji i jogi. W lipcu urodziła córeczkę i chce dzielić się wiedzą dotyczącą czasu ciąży i pozytywną energią, jaka towarzyszy świeżo upieczonej mamie.
Oczekiwanie na cud narodzin to piękny czas i warto te 9 miesięcy uczynić zarówno świadomym, jak i niezapomnianym:)

 

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.