#babafest

Kuchnia na ostro i słodko: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 14.10.2018 godz. 13:30 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Podbielska

Opis:

To będzie aromatyczny warsztat degustacyjny!
Jeśli chcesz ożywić swoje kubki smakowe dla domowników czy gości, koniecznie przyjdź i zasmakuj w zmysłowych sosach, jako dodatkach do wielu potraw. Na warsztatcie zaprezentuję ciekawe połączenia różnych komponentów, aby Twoje sosy były tą wisienką na torcie w twojej kuchni. Poszerzymy również wiedzę o rozgrzewających przyprawach, bo zima tuż tuż.  Zapraszam serdecznie!

 

Informacje o prowadzącym:

dr Katarzyna Podbielska - z wykształcenia biolog. Swoją wiedzę łączy ze zdrową kuchnią. Prowadzi wykłady o tematyce prozdrowotnej dla rodziców w przedszkolach oraz szkołach. Uczestnikami jej warsztatów są kobiety, mężczyźni oraz babcie i dziadkowie z wnukami. Ogranizuje warsztaty kulinarne dla dzieci w przedszkolach i szkołach. Dzieli się swoją pasją kulinarną na You Tube - Kocham Smaki! 

 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.