#babafest

Samouzdrawianie i odkrywanie przyczyn problemów, konfliktów i chorób - warsztat dla zaawansowanych: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 14.10.2018 godz. 10:30 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Kinga Maruszczak

Opis:

Podczas warsztatu, nawet krótkiego zabiorę Cię w głęboką, wewnętrzną Podróż, podczas której rozpoznasz blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które przeszkadzają w doświadczaniu przepływu życiu i wolności doświadczania pełni siebie. Te blokady tkwią głęboko w podświadomości, czyli w ciele i dają o sobie znać w postaci chorób ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach, stratach finansowych wszelkiego typu oraz poczuciu niespełnienia w życiu. Często te blokady są niewidoczne dla oczu, ale jednak oddzielają nas od świata i uświadamiają nam, że nie jesteśmy tylko istotami fizycznymi, a raczej duszą, która zamieszkuje ciało i używa umysłu do rozpoznawania świata. Na warsztacie pokazuję w sposób praktyczny proste narzędzia i szybkie metody namierzania tych bolesnych myśli, uczuć, odnajdywania prawdziwego ich znaczenia oraz ich uzdrawiania i odpuszczania.

Informacje o prowadzącym:

Kinga Maruszczak - od 20 lat działam w różnych organizacjach i inicjatywach pozarządowych wspierając innych w rozwoju i spełnianiu marzeń. W 2003 roku byłam nawet jedną z 10 kobiet Warmii i Mazur wybranych w plebiscycie Radia Olsztyn za działalność na rzecz kobiet w Elblągu. Prowadziłam wtedy Elbląski Ruch Kobiet Aktywnych ERKA. Od 7 lat prowadzę warsztaty i sesje uzdrawiania z wykorzystaniem prostych narzędzi i metodologii rozpoznawania przyczyn konfliktu czy choroby.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.