#babafest

Trening mentalny i psychologia sportu w życiu codziennym : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 13.10.2018 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Małgorzata Stępniak

Opis:

Jak na co dzień możemy wykorzystywać wiedzę o roli nastawienia i własnych myślach w podejmowanych wyzwaniach? Czy panowanie nad emocjami można wyćwiczyć? A jeśli tak, to w jaki sposób? Czy odpoczynek i skuteczna regeneracja powinny być elementem ułożonej przez nas strategii działania? Na te pytania będziemy odpowiadać podczas warsztatu. Poznasz też wybrane strategie sportowców i układane przez nich listy priorytetów. Poprzez ten warsztat chcę przybliżyć tematykę psychologii sportu, pokazać konkretne techniki sprawdzające się w sporcie. Podczas zajęć będę zachęcać też do zastanowienia się, jak wygląda poziom zadowolenia każdej z uczestniczek w wybranych obszarach życia. Mam nadzieję, że na końcu każda z uczestniczek wyjdzie z energią  i wyznaczonym konkretnym pierwszym krokiem, który przybliży ją do zmiany.

W programie:
- wybrane strategie sportowców
- wskazówki i ćwiczenia pokazujące, jak zwiększyć panowania nad sobą
- rola nastawienia w sporcie i codzienności
- strefa złota i zielona, czyli o odpoczynku z innej strony

Informacje o prowadzącym:

Małgorzata Stępniak - psycholog sportu, szkoleniowiec. Specjalizuje się w pracy z zawodnikami, trenerami, sportowymi rodzicami, a także każdym, kto chce wdrożyć trening mentalny w swoich działaniach. Absolwentka psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym w Sopocie oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jest w trakcie szkolenie zaawansowanego II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (posiada I stopień). Członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na co dzień aktywnie działa w Fundacji Sportu Pozytywnego, prowadzi swoją działalność - Project Mind http://projectmind.pl/ oraz współpracuje z Primavera Jastrzębia Góra.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.