#babafest

Bądź Królową i po swojemu żyj!: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 10:30 - 12:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Lole Rozbójniczki

Opis:

„Bądź Królową i po swojemu żyj!” - to warsztat,  którym pragniemy zachęcić Cię do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie. Za Twoje szczęście nie odpowiada rząd, szef, teściowa czy współmałżonek. Ono leży w Twoich rękach, a my – Lole Rozbójniczki – pomożemy Ci odnaleźć  sposoby, aby dotrzeć do własnego prawdziwego „ja”, odczuwać autentyczną radość życia i mieć poczucie sensu. Wtedy staniesz się Królową – Panią własnego istnienia. 

My, czyli Lole Rozbójniczki, jesteśmy kobietami, które odważyły się radykalnie zmienić swoje życie i odnaleźć kobiecą stronę mocy. Wierzymy, że nasza energia, wiedza i doświadczenie będzie dla Ciebie inspiracją i pierwszym albo ostatnim krokiem do wstąpienia na tron.
Zapraszamy zarówno królowe, jak i kandydatki! 

Informacje o prowadzącym:

Lole Rozbójniczki - to nieformalna grupa wspierająca kobiety i nie tylko. Na Festwialu po raz czwarty. 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.