#babafest

Jak redukować stres i usuwać skutki traum? Wprowadzenie do metody TRE: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 14.10.2018 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Paweł Walczak

Opis:

Poznaj metodę pracy z ciałem, dzięki której możesz usunąć skutki stresu i życiowych traum. Nasze ciało ma wszystko co jest potrzebne do tego, żebyśmy mogli żyć bez napięć, bólu, stresu i byli w stanie wziąć głębszy oddech i czuć radość na co dzień.

Metoda TRE została opracowania przez dr Davida Barcelego, stosowana jest zarówno dla osób pragnących redukować napięcia i stres jak i dla tych, które chciałyby uwolnić się od skutków życiowej traumy.

W trakcie warsztatu nauczysz się jak wykonywać kilka prostych ćwiczeń, których podstawą jest wibrowanie. Na zajęciach skupiamy się jedynie na pracy z ciałem, nie chodzi o omawianie stresowych sytuacji życiowych.

Poznamy ćwiczenia, które pomogą:
- rozładować stres i usunąć skutki traum
- zmniejszyć nawyk zamartwiania się,
- transformować własne emocje,
- mieć na co dzień więcej energii,
- lepiej spać,
- regulować w naturalny sposób gospodarkę hormonalną organizmu.

Zabierz ze sobą luźny strój i butelkę wody do picia.
Uwaga, do TRE istnieją przeciwskazania. Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest mailowe lub telefonicznie upewnienie się, że możesz wziąć udział w warsztacie.

Kontakt: e-mail: pawel.walczak@mbcs.com.pl; tel - 784957154

Informacje o prowadzącym:

Paweł Walczak - psychoterapeuta, posiada duże doświadczenie biznesowe. Inspirator, trener i konsultant. 
Przekazuje kompetencje dotyczące budowy relacji za pomocą analizy transakcyjnej oraz narzędzia do zarządzania własnym nastawieniem. Twórca MBCS (Mind Body Connection System) – pierwszej metody dla która pokazuje nie tylko jak się komunikować ale także jak pracować z własnymi emocjami.
Pasjonuje się wszelkimi systemami pracy z ciałem, przede wszystkim medytacją tybetańską, metodą TRE i medytacją w lodowatej wodzie. Jego motto to: „szczęścia się nie szuka, szczęście się trenuje”. Więcej: www.jakbudowacrelacje.pl

 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.