#babafest

Ja i Moje trzy Stany : szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: 35 zł

termin: 14.10.2018 godz. 13:00 - 15:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Filip Zaręba

Opis:

Jesteśmy tak skonstruowani, że aby działać w zgodzie ze sobą , rozwijać się, realizować swoje pasje - potrzebujemy wiedzy, doświadczenia, kontaktów, relacji, przestrzeni do realizacji zadań. Tym co wydaje się istotą , która nadaje rytm i płynność w działaniu jest wiedza dotycząca samego siebie: naszych wartości, potrzeb, celów, umiejętności, darów, talentów, itp. Czasem podstawą do ich odkrycia jest analiza doświadczeń życiowych. Ważnym wydaje się również zejście o jeden poziom niżej, gdzie znajduje się źródło tego kim jesteśmy, w jaki sposób wchodzimy w relacje, w jaki sposób realizujemy działania itp. Zyskanie wiedzy choćby podstawowej dotyczącej naszej osobowości i mechanizmów działania pozwala nam odkrywać i działać zwiększając poziom własnej świadomości. 
Zapraszam Państwa na spotkanie, w trakcie którego będziemy rozmawiać, ćwiczyć i szukać odpowiedzi na m.in. takie pytania: W jaki sposób mam wiedzieć co potrafię robić? Skąd mam wiedzieć, że jestem w czymś dobry? Jak funkcjonuję w relacjach? Jak wchodzę w relację? Co wpływa na mój sposób działania?  

 

Informacje o prowadzącym:

Filip Zaręba – praktyk poradnictwa zawodowego, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie Analizy Transakcyjnej w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych – doradztwo zawodowe oraz studiów podyplomowych – Akademia Trenera. Członek zespołu w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu oraz Agenci Zatrudnienia Wspomaganego BIZON. Współpracuje z Uniwersytetem Adama Mickiewicza przekazując wiedzę studentom, szkoli doradców zawodowych. Współtworzy sieć doradców zawodowych w ramach stowarzyszenia WiDoK. 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.