#babafest

W poszukiwaniu flow - elementy Analizy Transakcyjnej w procesie odkrywania własnej pasji: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 13.10.2018 godz. 13:30 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Joanna Oprawa - Karwat, Sebastian Rosada

Opis:

Zapraszamy na warsztat praktycznych ćwiczeń, dzieki którym poznasz takie pojęcia, jak: Stany Ego (Dziecko, Rodzic, Dorosły), Skrypt Życiowy, Pozycje czy Gry Życiowe. Czym są i w jaki sposób mogą wpływać na proces poszukiwania/kształtowania się pasji? Zajęcia będą odbywały się w twórczej i swobodnej atmosferze, w której każdy może zastanowić się nad różnymi aspektami własnej osobowości, a także podzielić się z grupą swoją definicją pasji. Jest to także dobra okazja, by przyjrzeć się, w jaki sposób zaprezentowane konstrukty wpływają na emocje i sposób myślenia (“muszę, chcę, mogę”), a w następstwie na zachowanie. 

Informacje o prowadzącym:

Joanna Oprawa - Karwat - kształci się w Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej (ukończyła II rok), prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie Analizy Transakcyjnej, regularnie uczestniczy w warsztatach psychologicznych/terapeutycznych, kończy studia psychologiczne.

Asia o sobie: "Pasja to dla mnie ciągłe poszukiwanie i doświadczanie. Chcę podążać za tym, co mnie pociąga, nawet jeśli te fascynuje dotyczą różnych obszarów. Dla mnie to spójna całość, coś naprawdę mojego. Często słyszę pytanie jak to się stało, że z pani inżynier w laboratoryjnym kitlu stałam się psychologiem i psychoterapeutką, i jak praca z ludźmi ma się do pisania, którym także zajmuję się zawodowo. Odpowiadam, że aby znaleźć, trzeba szukać. Nie tylko po to, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie "czego chcę", ale też dlatego, by dowiedzieć się "czego nie chcę". Dzisiaj mam swoje 3 x P: psychologia, psychoterapia, pisanie. Co je łączy? 3 razy pasja! Każda z nich daje mi prawdziwą frajdę, w każdej odnajduję siebie, każda sprawia, że chcę więcej i więcej.”

Sebastian Rosada - Psycholog, psychoterapeuta, fizjoterapeuta. Mówi o sobie, że nie pracuje, ponieważ nie ma na to ani czasu ani ochoty. Zamiast pracować postanowił zająć się w życiu swoimi pasjami. Jako psycholog i psychoterapeuta prowadzi prywatną praktykę, w ramach której zajmuje się konsultacjami psychologicznymi, poradnictwem, coachingiem, interwencją w kryzysie, rozwojem osobistym oraz psychoterapią osób dorosłych – indywidualną i partnerską. W swojej pracy psychoterapeutycznej kreatywnie łączy podejście psychodynamiczne, humanistyczno-egzystencjalne i analizę transakcyjną. Planuje dalsze szkolenia w psychoterapii psychodynamicznej i analizie transakcyjnej oraz w zakresie pracy z ciałem i psychoterapii poprzez ciało, którą niedawno się zafascynował (Metoda TRE, Analiza bioenergetyczna Lowena, metoda biodynamicznego oddechu i uwalniania traumy). W najbliższych miesiącach zamierza dołączyć do swojej oferty prowadzenie psychoterapii grupowej oraz psychoterapię par prowadzoną przez dwóch terapeutów (wspólnie z Joanną). Jako fizjoterapeuta wykonuje masaże relaksacyjne. Oprócz pasji zawodowych ma też inne. Jedną z nich są wielkie systemy religijne, szczególnie chrześcijaństwo i buddyzm – zarówno same w sobie jak i ich integracja z psychologią i psychoterapią. Poza tym lubi śpiewać, grać na gitarze i fortepianie. Zaczął się też uczyć gry na skrzypcach. Trenuje jogę regeneracyjną oraz bieganie. W przyszłości planuje założyć kabaret i napisać książkę.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.