#babafest

Określ swój biegun - sięgnij po to, o czym marzysz: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Agata Pryśko

Opis:

„Określ swój biegun – sięgnij po to, o czym marzysz” – warsztat prowadzony w oparciu o Metodę biegun autorstwa Marka Kamińskiego, w trakcie którego będziecie mieli okazję zastanowić się, co jest dla Was ważne „tu i teraz” i/lub w przyszłości oraz poszukać/określić Waszego celu – bieguna, do którego chcielibyście zmierzać. 
Głównym celem warsztatu będzie określenie osobistego bieguna każdego uczestnika, czyli tego co dana osoba chciałaby osiągnąć w bliższej lub dalszej przyszłości, czemu się przyjrzeć lub do czego tęskni. Kompasem wyznaczającym kierunek będą wyznawane przez uczestników wartości oraz ich potrzeby.
W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość:
- przeskanować swoje wartości,
- określić swoje potrzeby w kontekście planowania przyszłości,
- stworzyć mapę marzeń.

 

Informacje o prowadzącym:

Agata Pryśko – pedagożka, abolwentka filozofii, trenerka komunikacji empatycznej oraz metody osiągania celów autorstwa Marka Kamińskiego „Metoda biegun”. Współzałożycielka i  edukatorka w Żyrafiej Osadzie Empatycznej Szkole Domowej, działającej w Gdańsku. Twórczyni Pracowni Empatycznej – przestrzeni warsztatowej w obszarze komunikacji i rozwoju osobistego. Mieszkanka Olsztyna przez 12 lat, a od 3 lat Gdańska.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.