#babafest

Nastawienie - wróg czy sprzymierzeniec?: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 13.10.2018 godz. 13:00 - 15:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Beata Krasnoborska - Szeremeta

Opis:

Nasze nastawienie - wróg czy sprzymierzeniec? Wrodzone czy wytrenowane? Ten warsztat to tylko krok do tego, żeby uruchomić  w sobie refleksję na temat naszych przekonań i nastawienia, które kształtują podejście do sukcesu i porażki. Czy naprawdę można rozwinąć swój sposób myślenia? Przyjdź i dowiedz się, jakie zachowania i komunikaty kształtują oraz rozwijają nastawienie u innych i u siebie.
Nie jestem wystarczająco sprytna, doświadczona, mądra, aby rozwiązać dany problem... czy po prostu jeszcze go nie rozwiązałam? Nie zapisujesz się na warsztat o pozytywnym myśleniu, tylko warsztat oparty o metodykę popartą wieloletnimi badaniami na temat motywacji. 

W programie:
•    Co wpływa na to jak budowanie naszego nastawienia?  
•    wskazówki, w jaki sposób rozpoznać dotychczasowe myślenie 
•    wskazówki jak możemy przełamać je u siebie, a czasem nawet u innych

Informacje o prowadzącym:

Beata Krasnoborska-Szeremeta – doświadczony trener, doradca w zakresie rozwoju kompetencji osobistych, menedżerskich. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji osobistych i menedżerskich, takich jak: komunikacja, wystąpienia publiczne, budowanie wizerunku, zarządzanie zmianą, zarządzanie. Od ponad 15  lat realizuje szkolenia, również w języku angielskim. Uczy siebie i innych jak być asertywnym. Na co dzień pracuje, jako trener w dużej firmie, gdzie zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji trenerów, pracowników i kadry menedżerskiej, tworzy programy rozwojowe. 
Czeka na Was pełna energii, pasji życia i optymizmu kobieta. 
‘To jaki jest mój świat zależy ode mnie, nie od świata’. 

 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.