#babafest

Przepis na rozwój Twojej marki w social mediach - warsztat praktyczny: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 25 zł

termin: 14.10.2018 godz. 11:00 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Sylwia Dębowska - Lenart

Opis:

Zapraszamy osoby przedsiębiorcze, prowadzące własną działalność, pracujące w firmach w działach marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz każdego, kto planuje prowadzić działania biznesowe w sieci - na warsztat budowania marki biznesowej lub osobistej w social mediach, w szczególności na Facebooku i Instagramie. Poznasz zasady, algorytmy, narzędzia, dowiesz się, jakim contentem możesz się podzielić, aby wypozycjonować markę i wzbudzić zaangażowanie w grupie docelowej. 

Informacje o prowadzącym:

Sylwia Dębowska – Lenart - od sześciu lat prowadzi agencję kreatywną Lenart Interactive. Specjalizuje się w formułowaniu strategii komunikacji marek oraz prowadzeniu działań content marketingowych w Internecie. Z sukcesami przygotowuje i realizuje kampanie reklamowe w Facebook Ads, Google AdWords oraz e-mail marketingowe. Jako certyfikowany trener biznesu i przedsiębiorca doskonale zna potrzeby małych i średnich firm w zakresie wiedzy o nowoczesnych narzędziach, które pozwalają na zdobywanie nowych klientów. Prowadzi szkolenia z marketingu online, strategii i komunikacji marki, Facebooka i Facebook Ads. 
Ukończyła MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, Administrację na UWM w Olsztynie oraz Kurs Trenera Biznesu House of Minds. 

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.