BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

ZRÓB TO SAMA, ale gdzie? - spotkanie z MAJSTERKAMI: szczegóły

liczba miejsc: 31

cena: 30 zł

termin: 22.10.2017 godz. 12:00 - 14:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

Marzysz o rozwinięciu skrzydeł, ale nie wiesz jak?

Wciąż brakuje Ci czasu, miejsca, możliwości na realizację własnych pomysłów? 

Skorzystaj z inspirującego spotkania z kobietami, którym to się udało! Dowiedz się, jak zorganizować sobie przestrzeń, w której możesz rozwijać swoje pasje. Od czego trzeba zacząć, jakie przeszkody czekają po drodze, gdzie szukać inspiracji? Być może realizacja Twoich marzeń nie jest tak odległa, jak Ci się wydaje? Być może zrobisz to sama! Przyjrzysz się temu z MAJSTERKAMI!

Zapraszamy!

 

Sylwia Czubkowska, Barbara Sowa i Alicja Rzeczkowska

MAJSTERKI: Sylwia Czubkowska, Barbara Sowa i Alicja Rzeczkowska - w "cywilu" są dziennikarkami (Sylwia i Basia) i specem od marketingu (Alicja). Ale po godzinach komputery i szpilki zamieniają na wiertarki i piły. Adam Słodowy uczył w PRL, jak zrobić coś z niczego. Majsterki idą w jego ślady. Pokazują, że dziś majsterkować może każdy, bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. W czasach, kiedy wszystko można kupić, uczą, że samemu da się zrobić coś bardziej oryginalnego. A dzięki temu zaoszczędzić, dać przedmiotom drugie życie i otoczyć się niebanalnymi rzeczami. Majsterki to także makerspace, czyli ponad stu metrowa pracowania na warszawskim Kamionku oraz społeczność kilkuset osób, które w niej samemu działały albo uczestniczyły w warsztatach.

Majsterki.pl to najbardziej opiniotwórczy blog o DIY w polskiej blogosferze - zajrzyj!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.