#babafest

„Szukaj szans w trudnościach, a nie trudności w szansach”: szczegóły

liczba miejsc: 11

cena: 25 zł

termin: 21.10.2017 godz. 10:30 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Iga Jendrych i Paweł Bechciński

Opis:

Trudności – któż z nas ich nie doświadcza? Czy umiemy sobie z nimi konstruktywnie radzić? A może za szybko wpadamy w „pułapkę” własnych ograniczeń i rezygnujemy zanim spróbujemy?
Czy kiedy budzimy się rano w deszczowy dzień z myślą: „nie chcę mi się wstać”, to faktycznie powinniśmy zostać w łóżku, czy może wręcz przeciwnie? Czy kiedy podejmujemy jakąś decyzję jesteśmy przygotowani na wszystkie jej następstwa, a co jeśli nie? Czy naprawdę po każdej burzy wychodzi słońce, a lepsze jutro nadchodzi zawsze? I wreszcie, czy można cieszyć się życiem pomimo przeciwności losu? Podczas naszego spotkania podzielę się z Państwem swoimi odpowiedziami na te i inne pojawiające się pytania, bo warto pytać i warto rozmawiać.

Do zobaczenia wkrótce.

 

Informacje o prowadzącym:

Iga Jendrych - od 2013 roku z wykształcenia (i zamiłowania) jestem psychologiem. Dodatkowo w 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a w 2015 z zakresu Seksuologii Klinicznej. Od niespełna 2 lat pracuję w międzynarodowej korporacji w Dziale HR. Moja praca daje mi spełnienie i satysfakcję oraz możliwość ciągłego rozwoju. Moją największą pasją są ludzie i rozmowy z nimi. Uwielbiam również wyzwania, pierogi ruskie i polskie seriale. W wolnym czasie (kiedy już go znajdę) prowadzę swojego fanpage Kobieta na Barykadach.
Od urodzenia zmagam się z niepełnosprawnością ruchową w postaci Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Moje motto życiowe brzmi: „Szukaj szans w trudnościach, a nie trudności w szansach”.

Paweł Bechciński - jest absolwentem Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla marki Tommy Hilfiger w Polsce, gdzie realizował projekty w różnych obszarach m.in. sprzedaży, rozwoju sieci sklepów i HR. Z Grupą SUEZ związany od początku 2011 roku, gdzie obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Rekrutacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Od 2012 roku aktywnie zaangażowany w działania z obszaru CSR w SUEZ m.in. tworzenie i promowanie modelu zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

Prywatnie miłośnik zdrowego stylu życia i odżywiania się.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.