#babafest

Kobieta w kwiecie wieku - spełnienie na każdym etapie życia. : szczegóły

liczba miejsc: 6

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 11:00 - 12:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Ewa Mikołajczak

Opis:

Zapraszamy na wykład połączony z medytacją. Poznasz kilka praktycznych ćwiczeń w oparciu o filozofię Berta Hellingera i jego metodę Ustawień Systemowych.

Podczas spotkania usłyszysz:
-  jak odkryć i wzmocnić w sobie esencję kobiecości, 
- od czego zależy akceptacja własnego ciała, jego kondycji fizycznej i wyglądu (niezależnie od wieku, typu urody i przeżyć, przez które się przeszło)
- jak nasze więzi z matkami, babciami i wszystkimi kobietami w rodzinie wpływają na nasze spełnienie
- jak połączyć się z siłą doświadczenia i mądrości płynącą z żeńskiej linii naszego rodu, żeby z większą energią i radością przeżywać swoje życie
- jak dobrze ustawić relacje z ludźmi i ze sobą, żebyśmy mogły w pełni rozkwitać, bez względu na wiek i doświadczenia
- jak przyjmować przemijalność wielu aspektów życia, żeby z tego, co zostało i tego, co nowe wziąć jak najwięcej

 

Informacje o prowadzącym:

Ewa Mikołajczak - Jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem. Od 2003 roku prowadzi regularne sesje indywidualne i grupowe. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się również u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You). Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju, wspiera w rozpoznaniu mechanizmów ludzkiego działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji. Jest również certyfikowaną nauczycielką jogi Sivananda i jogi hormonalnej.

Wywiad z Ewą: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,8724978,Mazidla_dla_duszy.html?disableRedirects=true

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.