#babafest

Kosmetyki dla domu - naturalne i ekologiczne : szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 35 zł

termin: 21.10.2017 godz. 11:30 - 12:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Marta Czodrowska, Karina Szarama

Opis:

Każdego dnia dbacie o siebie jedząc zdrową żywność, uprawiając sport, dobierając najlepsze kosmetyki. Co robicie wieczorem? Przygotowujecie kolację w piekarniku starannie wyczyszczonym szkodliwą chemią i idziecie na zasłużony relaks do wanny umytej całą tablicą Mendelejewa.

Na naszych warsztatach otrzymacie ogromną porcję wiedzy, w jaki sposób wykonać samodzielnie ekologiczne, bezpieczne i skuteczne środki czystości. Powiemy, dlaczego lepiej unikać tych komercyjnych oraz wskażemy, jakie najlepiej wybierać. Podczas zajęć będziecie mieli możliwość samodzielnie wykonać (i zabrać ze sobą) 2 ekologiczne środki czystości. Do przygotowania ich użyjemy ziół i surowców ogólnie dostępnych dla każdego.

Zapraszamy!

 

Informacje o prowadzącym:

Marta Czodrowska, Karina Szarama - jesteśmy kobietami bezkompromisowymi w temacie zdrowia i ekologii. Mamami i przyjaciółkami mieszkającymi w malowniczej warmińskiej wsi. Zakochana w dobrodziejstwie ziół i natury Marta oraz specjalistka od zawracania chmur Karina. Pewnego razu zaczęłyśmy zgłębiać temat, czy komercyjne środki czystości są dla nas bezpieczne. Robiłyśmy to dla siebie, dla naszych najbliższych, z myślą o łąkach, lasach i jeziorach, wśród których mieszkamy. Okazało się, że nie, dlatego postanowiłyśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Szukałyśmy, czytałyśmy, rozmawiałyśmy, mieszałyśmy, testowałyśmy… Pucowałyśmy nasze domy sięgając po sprawdzone metody naszych Babć. Dzieliłyśmy się miksturami z rodziną i znajomymi. Okazało się, że to co tworzymy działa i co najważniejsze jest bezpieczne oraz ekologiczne. Najbliżsi prosili nas o więcej i zaczęli nieśmiało sugerować, abyśmy udostępniły mieszaniny światu. Tak powstały środki czystości o właściwościach aromaterapeutycznych KLAREKO i chcemy się nimi z wami podzielić. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.