#babafest

Żyj zdrowo - czyli jak radzić sobie ze stresem: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 12:00 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Gwis

Opis:

Stres towarzyszy każdemu, choć często bywa bagatelizowany. Tymczasem procesy zachodzące w organizmie pod jego wpływem obniżają zdrowie i odporność całego ciała. Długotrwałe przeżywanie stresu może przyczyniać się do wielu negatywnych skutków: drażliwość, gniew, nerwowość, lęk, tiki nerwowe i inne. Reaguj na napięcie i pozwól sobie na odprężenie! Jak?
Zapraszamy na wykład z elementami warsztatu, podczas którego uczestniczki poznają sposoby redukcji stresu w oparciu o wiedzę, która związana jest z systemem jogi, mindfullness i technikami relaksacji. 

 

Informacje o prowadzącym:

Kasia Gwis - Od blisko 10 lat mam przyjemność prowadzić zajęcia rekreacji ruchowej, w tym jogę z elementami relaksacji. Podczas zajęć przykładam największą wagę do tego, by wykonywany ruch, jak i oddech był świadomy, kontrolowany.  Ta koncentracja przekłada sie na zwiększenia świadomości ciała i utrzymanie zdrowia. Posiadam uprawnienia instruktora hatha jogi. Ukończyłam studia podyplomowe "Relaksacja i joga" oraz kurs MBSR (Mindfullness Based Stress Reduction). Od lat poszerzam wiedzę z medytacji, relaksacji i jogi. Jestem autorką pracy "Badanie motywacji i wpływu uprawiania jogi na stan zdrowia - badanie własne".

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.