#babafest

Aerial joga: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 20 zł

termin: 20.10.2017 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: FITNESSKA Studio Tańca i Formy Izabela Łagun, ul. Burskiego 1

prowadzący: Monika Nachaj

Opis:

Chińskie powiedzenie mówi: „Masz tyle lat, ile lat ma twój kręgosłup”. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o niego jak najlepiej. Odwracanie ciała do góry nogami powoduje, że grawitacja oddziałuje na nasz kręgosłup i stawy w odwrotnym kierunku niż zazwyczaj. Dzięki temu przestrzenie między kręgami zwiększają się a nacisk na więzadła, stawy i rdzeń kręgowy zmniejsza się. Hamak podtrzymujący ciało w pozycjach odwróconych, pozwala naszym mięśniom i kręgosłupowi swobodnie rozciągnąć się i rozluźnić a relaks w delikatnie rozbujanym hamaku to idealny odpoczynek dla całego ciała.

 

Informacje o prowadzącym:

Monika Nachaj - Wszystkie swoje treningi opieram o zasady kinezjologii i anatomii. Najważniejsze dla mnie podczas zajęć jest bezpieczeństwo i poprawna technika wykonywania ćwiczeń, moim celem jest zwiększenie świadomości własnego ciała i umiejętność wykorzystania tego w życiu codziennym. Specjalizuję się w mięśniach dna miednicy oraz pracy na świadomym oddechu. Bezustannie szkolę się na warsztatach i kursach w całym kraju z zakresu Dna miednicy, Anatomii, Profilaktyki kręgosłupa, Yogi, Treningów funkcjonalnych, Mobility i Stretchingu powięziowego.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.