#babafest

"Bierzemy na warsztat twoje wnętrze" - warsztaty aranżacji wnętrz: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 20 zł

termin: 22.10.2017 godz. 15:00 - 17:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Agnieszka Krzyżanowska-Łyszkowicz, Agnieszka Frankowska-Iwaniuk

Opis:

Marzysz o innym wnętrzu swojej kuchni, sypialni, pokoju... i nie wiesz od czego zacząć? Wahasz się w wyborze koloru ścian lub nie masz inspiracji, aby było funkcjonalnie i z pomysłem? Weź udział w warsztacie i skorzystaj z porad profesjonalistek!

Przebieg zajęć i plan działania:

1. „Dom szyty na miarę” czyli jak urządzić wnętrze dopasowane do Ciebie
2. Projekt wnętrza w kilku krokach
3. Krótki przegląd stylów wnętrzarskich – ich ograniczenia i zalety
4. „Wnętrze na moje życzenie” – kolaż
5. Kiedy warto poprosid o pomoc specjalistę?

Zapraszamy!

Informacje o prowadzącym:

Agnieszka Krzyżanowska-Łyszkowicz (Studio Forma) - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na kierunku projektowanie architektury wnętrz i wystawiennictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Jej zawodowa ciekawość prowadzi ją do ciągłego rozwijania się, co znajduje odzwierciedlenie w realizowanych projektach.

Agnieszka Frankowska-Iwaniuk (Pracownia wnętrzarska Ag. Frankowska-Iwaniuk) - pasjonatki urządzania i aranżacji wnętrz. W swojej pracy łączy profesję, wieloletnie doświadczenie oraz niebywałą intuicję w odpowiadaniu na potrzeby klientów.  

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.