#babafest

Techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach: szczegóły

liczba miejsc: -1

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Joanna Bednarska

Opis:

Stres jest zjawiskiem powszechnym, nie da się go wyeliminować. Ten dobry nas motywuje, ten szkodliwy blokuje w działaniach, utrudnia osiąganie celów, niszczy. Trudności w poradzeniu sobie ze stresem skutkują przenoszeniem go na inne sfery życia: dom, relacje z ludźmi, zdrowie. Nie musi tak jednak być. Kluczową sprawą jest to jak sobie z nim radzimy, bowiem to ma bezpośrednie przełożenie jak mocno i jak długo będziemy tego stresu doświadczać oraz jak bardzo będzie on dla nas obciążający. 
Proponujemy Wam warsztat, którego celem jest dostarczenie wiedzy pozwalającej rozumieć specyfikę swojego reagowania na stres, kształtowanie umiejętności korzystania z takich strategii radzenia sobie, które będą najlepiej dopasowane do naszej osobowości i jednocześnie będą efektywnie ten stres kontrolowały.

 

Informacje o prowadzącym:

Joanna Bednarska - z wykształcenia psycholog oraz filolog, absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w SWPS oraz Podyplomowego Studium Prawa Pracy w WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Zawodowo zainteresowana jest przede wszystkim pomocą innym w rozwoju własnego potencjału. Z pasją prowadzi warsztaty i szkolenia. Wierzy w profesjonalizm, ceni zaangażowanie. Mówi, że ma szansę na dalszy rozwój, dopóki pozwala zaskakiwać się światu i spotyka wspaniałych ludzi. Na co dzień pracuje, jako menedżer ds. rozwoju zasobów ludzkich w dużej spółce akcyjnej, gdzie zajmuje się zarządzaniem talentami oraz podnoszeniem kwalifikacji kadry menedżerskiej. Interesują ją także zagadnienia związane z kształtowaniem postaw i motywowaniem oraz radzenie sobie ze stresem.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.