#babafest

Warsztaty krawieckie - Miś potrzebny na dziś! - szybki kurs szycia na maszynie: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 22.10.2017 godz. 12:30 - 14:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Irena Gadomska

Opis:

MIŚ POTRZEBNY NA DZIŚ to warsztaty krawieckie dla każdego!

Jeżeli chociaż raz pomyślałaś, aby spróbować usiąść za maszyną do szycia, to warsztat dla Ciebie. W krótkim czasie, samodzielnie uszyjesz cudowną maskotkę stworzoną od serca. Prowadząca przybliży tajniki szycia i pomoże w stworzeniu cudownego upominku, dla dziecka, ale przecież nie tylko…
Zapraszamy serdecznie!
Może szycie stanie się i Twoją pasją.

 

Informacje o prowadzącym:

Irena Gadomska – szycie to jej pasja i sposób na życie, od dawna. Zajmuje się realizacją zamówień i drobnych zleceń. Organizuje indywidualne kursy szycia: Dla zielonych, Długa, Krótka, Za kolano, Mała czarna, Francja elegancja i wiele innych. Uwielbia pomagać drugiemu człowiekowi. Ostatnia głośna inicjatywa Pani Ireny to akcja charytatywna pt. „Poduszka dla seniora i maluszka” w Olsztynie i Barczewie, gdzie wspólnie uszyte „jaśki” przekazane były m.in. dla podopiecznych olsztyńskiego i barczewskiego domowego hospicjum dla dzieci i dorosłych.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.