#babafest

NOWA JA - czyli ubieranie osobowości: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 21.10.2017 godz. 16:00 - 17:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Barbara Malinowska

Opis:

Warsztat "Nowa Ja - czyli ubieranie osobowości" uświadomi Ci, że każda z nas przychodzi na świat ze swoim indywidualnym stylem, który jest zawsze wypadkową naszej osobowości i upodobań. Porozmawiamy jak odnaleźć ten styl, najkorzystniejsze dla nas kolory i makijaż. Poznamy charakterystyczne cechy różnych stylowych typów. Dzięki warsztatom Nowa Ja odnajdziesz Swoją Markę i rozpoznawalność, nie bacząc na modę - co też skróci czas zakupów i przyniesie spokój oraz harmonię w komponowaniu Twojej oryginalnej,  stylowej garderoby. 

Informacje o prowadzącym:

Basia Malinowska - konsultantka indywidualnego stylu, pedagożka, organizatorka warsztatów samodoskonalenia. Jej pasją jest psychologia i praca z kobietami. Organizuje i realizuje warsztaty oraz szkolenia rozpoznawania indywidualnego stylu i pracy nad zmianą. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kreacji wizerunku oraz stylu w ramach autorskiego projektu Nowa Ja, czyli ubieranie osobowości.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.