#babafest

Ja w rytm serca : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 14:30 - 16:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Dominika Świątecka - Majewska

Opis:

Ktoś kiedyś włączył Twój czas. Żyjesz i Twój czas płynie. Być może wykorzystujesz swoje zasoby i potencjały w pełni i z rozmachem. Jeśli tak – jesteś jedną z nielicznych szczęśliwców. Większość z nas niestety żyje jakoś-tam. Gdzieś pracuje; czasem lubi swoją pracę, rzadziej nie. Coś robi, jakoś spędza czas, z kimś spędza czas. Kimś jest; czasem wie, kim jest i po co jest, czasem ma poczucie sensu i celu, rzadziej jednak nie. Czasem ma poczucie, że jest dokładnie tak, jak chce by było, częściej jednak ma poczucie, że traci czas i dryfuje lub miota się w czymś, co nie do końca jest jej. Czasem ma odwagę zmieniać, często jednak nie i raczej myśli i mówi o zmianie, niż działa. A czas płynie. Twój czas płynie. I tak, jak kiedyś się zaczął, tak kiedyś się skończy. Może zatem warto przerwać to jakieś-tam życie i brak poczucia głębokiej spójności ze sobą i zacząć wykorzystywać dary, które masz: siebie i swoje życie? Może zatem czas, by zacząć żyć spójnie ze sobą, w rytm swojego serca?

Warsztat jest po to, byś określiła to, co najważniejsze dla Ciebie w ogóle i na różnych płaszczyznach Twojego życia oraz byś postawiła sobie pytanie o jakość, jaką chcesz być i tworzyć. To warsztat uświadamiający priorytety, nadający kierunek, uświadamiający moc czasu i tego, że w każdym momencie możesz zacząć tworzyć swoje życie wokół tego, co dla Ciebie naprawdę ważne. 
To warsztat dla tych, które chcą być świadomymi siebie ludźmi i żyć świadomie, świadomie wykorzystując swój czas, nie trwoniąc go, a tworząc wybraną jakość. 

Informacje o prowadzącym:

Dominika Świątecka - Majewska: coach rozwoju osobistego i coach kariery; naukowiec; tancerka i instruktorka tańca; malarka intuicyjna; właścicielka miejsca dla kobiet – Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA w Olsztynie; ogólnopolsko uhonorowana Optymistka Roku 2017. Autorka wieloedycyjnych coachingowych programów rozwoju osobistego (W RYTM SERCA, ROZWIJANIE SKRZYDEŁ).
Pracuje głównie z kobietami, ośmielając je do wzięcia steru we własne ręce i życia tak, jak pragną. Rozbudza moc. Rozwija skrzydła. Wizjonerka i robiaczka życia. Ośmiela do rozmachu, działań i życia w pełni.
www.alchemia.olsztyn.pl

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.