#babafest

Taniec brzucha: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 20 zł

termin: 21.10.2017 godz. 10:00 - 11:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Ossowska

Opis:

Taniec brzucha (belly dance, raqs sharqi) wywodzi się z terenów Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Charakteryzują go izolowane ruchy bioder oraz klatki piersiowej, płynne lub akcentowane w zależności od charakteru muzyki. Taniec ten doskonale wzmacnia całe ciało, nie tylko mięśnie brzucha – modeluje talię, pozytywnie wpływa na układ krążenia, koryguje postawę,  pomaga wyczuć równowagę ciała. Przede wszystkim zaś pozwala poczuć się kobieco i zmysłowo – niezależnie od wieku!
Przyjdź i poczuj magię orientu!

 

Informacje o prowadzącym:

Katarzyna Ossowska – doktor filozofii zakręcona na punkcie tańca. Od 2015 związana z olsztyńskim Studiem Animacji Ruchowej "RYTM". Dzieląc czas między Olsztynem a Bydgoszczą zgłębia tajniki tańca orientalnego w różnych jego odsłonach: klasycznego belly dance, tribal fusion, ATS®. Ostatnio porwał ją także gorący temperament tańców południowych – salsy kubańskiej, kizomby, bachaty i merengue.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.