#babafest

Salsa Ladies Styling : szczegóły

liczba miejsc: 8

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 15:30 - 17:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Kamila Grygorowicz

Opis:

Salsa Ladies Styling - to zajęcia skierowane do kobiet chcących poznać kroki salsy i pragnących wyszukać w sobie latynoskie rytmy. Skupiamy się na połączeniu sekwencji kroczków oraz jednoczesnej pracy poszczególnych partii ciała tj. ramion, bioder, klatki piersiowej, głowy, nadgarstków tak, by wspólnie tworzyły spójną całość. Odpowiednia technika pracy ciała w połączeniu z techniką obrotów pozwoli Ci stać się królową parkietu. Kamila zadba o to, aby każda z Pań poczuła się zmysłowo i wyjątkowo.
Styl Salsy, który będziemy poznawać to styl nowojorski - czyli MAMBO.

 

Informacje o prowadzącym:

Kamila Grygorowicz - jestem zawodową tancerką. Trzy lata współpracowałam z zespołem Blue Cafe, biorąc udział w trasach koncertowych oraz występując na największych festiwalach w Polsce i programach telewizyjnych. Przez ostatnie 8 lat byłam związana ze szkołami tańca w Szczecinie, Łodzi, Gdańsku i Warszawie, w których prowadziłam zajęcia. Salsa to moja pasja. To fantastyczna muzyka, zmysłowy, romantyczny taniec. Na parkiecie pracuje całe ciało, spalamy kalorie, budujemy sylwetkę. Panie wydobywają swój seksapil, stają się pewne siebie, są pełne gracji. Nauka salsy może być wspaniałą zabawą. Pozwala się odprężyć i zrelaksować.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.