#babafest

Rośliny w wierzeniach ludowych i ich zastosowanie współcześnie: szczegóły

liczba miejsc: 2

cena: 25 zł

termin: 21.10.2017 godz. 14:00 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Kamila Michalska

Opis:

Zapraszam na bardzo rozgrzewający i aromatyczny warsztat!
Jeśli chcesz zanurzyć się w zapachu, smaku, historii i tradycji roślin, koniecznie przyjdź i poznaj tajniki ich właściwości, związane z nimi wierzenia i tajemnice. Na warsztacie omówię i zaprezentuję rośliny, które pozyskuję na świeżo, suszę i używam w okresie zimowym - również, jako nietuzinkowe herbaty. Każdą z nich będzie można dotknąć, skosztować lub wypić w formie naparu. Naprawdę warto! 

 

Informacje o prowadzącym:

Kama Michalska - na wsi mieszkam od urodzenia. W spadku otrzymałam zamiłowanie do książek – po Rodzicach, i bezwarunkową miłość do gotowania – po Babci. W moim domu mieszały się kuchnia ukraińska, śląsko-małopolska oraz kujawska. Sama zgłębiam tajniki kuchni warmińskiej. Zgodnie z zasadą, że miłość powinno się mnożyć a nie dzielić, czas, by przepisy na moje chleby, szynki, pasty, pierożki, herbatki i napary powędrowały w świat i rozkochały w sobie innych! Prowadzę bloga: Tygiel Warmiński – Anarchia w kuchni. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.