BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

JAK ZMIENIAJĄ SIĘ KOBIETY - czyli zadbaj o zdrowie i piękny wygląd: szczegóły

liczba miejsc: 27

cena: 15 zł

termin: 21.10.2017 godz. 16:30 - 17:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

JAK ZMIENIAJĄ SIĘ KOBIETY - czyli zadbaj o zdrowie i piękny wygląd – kosmetyki dla aktywnych

W poszukiwaniu recepty na dłuższe i lepsze życie coraz więcej osób zaczęło uprawiać sport. Różne są powody, dla których to robimy. Niektórzy znaleźli w tym swoją pasję, inni robią to dla zdrowia, a część z nas zajmuje się tym zawodowo. Już ponad 60% Polaków deklaruje, że ćwiczy przynajmniej raz w miesiącu, w tym 30% - kilka razy w tygodniu. Jeżeli też należysz do tej grupy to dołącz do grona osób aktywnych i przyjdź na spotkanie o Zdrowiu, Sporcie i Pięknym wyglądzie.

Poznaj NOWY TREND:  kosmetyki dla osób aktywnych Be Brave - pierwszą specjalistyczną markę, stworzoną by sprostać specyficznym wymaganiom skóry osób prowadzących aktywny styl życia. Naszą misją jest zapewnić każdej osobie pasjonującej się aktywnością fizyczną harmonię pomiędzy pięknem a sprawnością fizyczną. Podążamy za najnowszymi osiągnięciami naukowców, ekspertów i profesjonalistów w dziedzinach zdrowia, urody i sportu.

Więcej o nas na www.bebrave.com.pl

Dla wszystkich uczestniczek spotkania przewidziane są drobne niespodzianki, a kilka osób zostanie obdarowanych zestawem kosmetyków. 

Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska, Jarosław Skrzyszowski

Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska  - absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w rynku kosmetycznym, ekspert Image International Skin Institute w Palm Beach (USA). Przez wiele lat osoba zarządzająca w międzynarodowych firmach kosmetycznych. Doktorantka na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Współzałożycielka i Chairman BeBrave Group Sp. z o.o.
Jarosław Skrzyszowski - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Przez wiele lat osoba zarządzająca w międzynarodowych firmach farmaceutycznych i kosmetycznych. Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Współzałożyciel i prezes BeBrave Group Sp. z o.o.

Oboje z pasją łączą swoje wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe na rynku kosmetyków profesjonalnych i farmaceutycznym z aktywnym uprawianiem sportu. 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.