#babafest

Uzdrawianie ciszą, sercem i ruchem: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 22.10.2017 godz. 13:30 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Ewa Biel

Opis:

Życie każdego z nas uwarunkowane jest wzorcami i przekonaniami, które przejęliśmy od innych osób: rodziców, wcześniejszych pokoleń, społeczeństwa, a także trudnymi doświadczeniami z dzieciństwa. Często działają one destrukcyjnie i sprawiają, że żyjemy przeszłością i nie potrafimy cieszyć się teraźniejszością. Żyjemy niczym we śnie, nie doświadczając pełni istnienia. Na warsztacie zostaną zaprezentowane skuteczne techniki z zastosowaniem medytacji, energii serca i ruchu, które są pomocne w pogodzeniu się z przeszłością i odzyskiwaniu mocy. Uczestnicy poznają „Magiczne kroki” – czyli system oczyszczania pamięci komórkowej, uwalniania energii zablokowanej w wyniku traumatycznych przeżyć, silnych emocji oraz odziedziczonych destrukcyjnych przekonań i wzorców. Metoda magicznych kroków to aktywność ruchowa pobudzająca siły życiowe, a zarazem praktyka uważności w ruchu.

 Krąg serc – medytacja serca w ruchu.  Uzdrawianie energią serca przeszłości i tego, czego nie akceptujemy w teraźniejszości. Medytacja serca jest pomocna w otwarciu się na siebie, bliskich, świat.  Krąg serc zostanie poprzedzony wglądem w siebie (medytacja Ciszy: Kim jestem gdy milknie umysł i spadają wszelkie maski. Kim jestem gdy pojawia się cisza?)

Informacje o prowadzącym:

Ewa Biel – terapeutka. Pracuje w Ośrodku Naturoterapii Istnienie. Prowadzi sesje, spotkania i warsztaty: "Obecność w tu i teraz", a także sesje: "Uzdrawianie przeszłości". W trakcie sesji indywidualnych i warsztatów wspiera zachodzący w uczestnikach spotkań proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do obecności w tu i teraz. Podczas pracy kieruje się intuicją, doświadczeniem, które łączy z metodą: uzdrawiania przeszłości energią serca, pracy z oddechem, pracy z przekonaniami i wglądu w siebie.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.