#babafest

Rzeczywistość w kolorach tęczy: szczegóły

liczba miejsc: 10

cena: 30 zł

termin: 21.10.2017 godz. 10:30 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Anna Dąbrowska

Opis:

Zapraszamy na warsztat inspirowany kolorami! Skorzystaj z barw dla siebie!

Podczas zajęć poznasz interesujące formy ich zastosowania a także uzyskasz odpowiedź na pytania: skąd wiadomo, że ziemską rzeczywistość i jej mieszkańców kształtuje 12 kolorów? Jaką rolę w tym odegrała tęcza? Jak częstotliwości barw wpływają na ludzkie emocje, reakcje, zachowania? Czy wiesz, że twój kręgosłup jest siedliskiem 12 barw i od jego stanu zależy, jakimi kolorami zasilane są: ciało, emocje i myśli? 
W części praktycznej (około 1,5 godziny) uczestnicy zapoznają się z metodami wykorzystywania barwnych drgań do m. in: poszerzania wyobraźni, poznawania słabych i mocnych stron własnego "Ja", do wyciszania zbędnych emocji, do nauki neutralizacji gniewu, poczucia winy, krzywdy, żalu, czyli sprawców wszystkich naszych konfliktów. Bardziej cierpliwi będą mogli oswoić umiejętność usuwania bólu, łagodzenia stanów zapalnych w ciele.

 

Informacje o prowadzącym:

Anna Dąbrowska - przez wiele lat pracowała jako dziennikarz. Uczestniczyła w wielu warsztatach rozwoju intuicji, uruchamiania predyspozycji, kursach doskonalenia umysłu, jako uczestnik i jako wykładowca. Poznała różnorodne techniki, umożliwiające życiowe spełnienie, uzyskanie zdrowia psychicznego i zgody z drugim człowiekiem. 
Prowadzi sesje konstelacji rodzinnych. Jest autorką nowatorskiej metody odnowy energetycznej, w której wykorzystuje swoją umiejętność intuicyjnego wglądu w świat energii subtelnych, co pomaga jej docierać do przyczyn problemów, z jakimi zgłaszają się klienci i je skutecznie neutralizować. Prowadzi także warsztaty dla kobiet "Dojrzałość może być młoda" i "Tęczową terapię".
Od kilkunastu lat jest Warmińską Babą a leśna głusza pomaga jej w kontynuowaniu pasji poznawania mechanizmów tworzących reakcje i zachowania człowieka. Od sześciu lat wraz ze współpracownicami prowadzi Ośrodek Naturopatii "ISTNIENIE". Więcej na: www.istnienie.com.pl.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.